Degustace

Sklepení, jehož historie sahá až do roku 1739, bylo do současné podoby zrekonstruováno v letech 2016 – 2017, rozšířeno o rotundu, křížové sklepy spojené půlrotundou a dalším sklepem s půlrotundou v patře. Jedná se zcela ojedinělý komplex sklepení nejen ve Vinohradské ulici v celkové délce cca 80 metrů. Celé sklepení lze pronajmout na individuální akce za sumu 6 500 Kč/večer. Délka pronájmu dle individuální dohody, většinou však v době od 17.00 až 24.00 hod. Celková kapacita míst k sezení je 30 osob.

Horní degustační sklep s půlrotundou

V délce cca 10 metrů slouží převážně pro řízenou degustaci vín skupin do 20 osob.

Hlavní galerie

V délce cca 25 metrů s rotundou oddělující vstupní část sklepení s posezením.

Ceník

Cena je 460 Kč/osoba a minimální množství, při kterém degustace pořádáme je 10 osob, případně suma ve výši 4 600 Kč. V případě zájmu je možné degustaci rozšířit o Degustační sousto, které obsahuje 200 g sýrů vč. pečiva v ceně 160 Kč/osoba.

V ceně řízené degustace je zahrnuto 12 vzorků bílých, růžových i červených přívlastkových vín ze Slovácké vinařské podoblasti.  Pohoštění lze zajisti po předchozí domluvě. Délka degustace je cca 90 min. a je v ní obsažena prohlídka našeho rozsáhlého sklepení. Po skončení degustace je možné i nadále využít celé sklepení k další konzumaci našich vín. Cena za pronájem je 800 Kč (každá započatá hodina po degustaci). V případě zájmu o kompletní servis Vám rádi zajistíme i obsluhu za příplatek 170 Kč/hod/osoba.

Pro zpracování individuální poptávky nás kontaktuje níže prostřednictvím poptávkového formuláře.

Individuální poptávka

Pro odeslání poptávky je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů.

12 + 11 =

Více informací, o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji se dozvíte zde.