Degustace

Sklepení, jehož historie sahá až do roku 1739. Do současné podoby byl zrekonstruován v letech 2016 – 2017 a rozšířen o rotundu a křížové sklepy spojené půlrotundou a dalším sklepem s půlrotundou v patře. Jedná se zcela ojedinělý komplex sklepení nejen ve Vinohradské ulici v celkové délce cca 80 metrů. Celé sklepení lze pronajmout na individuální akce za sumu 6 500 Kč/večer. Délka pronájmu dle individuální dohody, většinou však v době od 17.00 až 24.00 hod. Celková kapacita míst k sezení je 40 osob.

Horní degustační sklep s půlrotundou

V délce cca 10 metrů slouží převážně pro řízenou degustaci vín skupin do 20 osob.

Hlavní galerie

V délce cca 25 metrů s rotundou oddělující vstupní část sklepení s posezením.

Ceník

Cena je 360 Kč/osoba a minimální množství, při kterém degustace pořádáme je 10 osob, případně suma ve výši 3 600 Kč. V případě zájmu je možné degustaci rozšířit o Degustační sousto, které obsahuje 200 g sýrů vč. pečiva v ceně 120 Kč/osoba.

V ceně řízené degustace je zahrnuto 12 vzorků bílých, růžových i červených přívlastkových vín ze Slovácké vinařské podoblasti.  Pohoštění lze zajisti po předchozí domluvě. Délka degustace je cca 90 min. a je v ní obsažena prohlídka našeho rozsáhlého sklepení. Po skončení degustace je možné i nadále využít celé sklepení k další konzumaci našich vín. Cena za pronájem je 800 Kč (každá započatá hodina po degustaci).

Pro zpracování individuální poptávky nás kontaktuje níže prostřednictvím poptávkového formuláře.

Individuální poptávka

Pro odeslání poptávky je nutné souhlasit se zpracováním osobních údajů.

14 + 15 =

Více informací, o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji se dozvíte zde.