Ubytování

Vinařský dům Mařatice nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném nejstarším domě Vinohradské ulice a v přilehlé novostavbě mezonetového domku. Celková kapacita ubytování je 16 osob. 

Pro hosty je vyhrazeno 10 parkovacích míst naproti historického domu čp. 260. Oba ubytovací objekty jsou celoročně obyvatelné, nekuřácké, s WIFI připojením zdarma. Hostům jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Hosté mohou využívat venkovní terasu s posezením a grilem. Příjemné osvěžení v horkých letních dnech poskytne venkovní bazén o rozměrech
6 x 3 metru.

Ubytování v historickém domě

Kapacita ubytování v historickém domě je 10 osob. V prvním patře se nachází prostorný apartmán až pro 5 osob s vybavenou jídelnou včetně kuchyňského koutu, se sociálním zařízením se sprchou nacházejícím se ve společných vstupních prostorech domu. V kuchyni je varná konvice, varná deska, lednice, nádobí a LCD televize. Apartmán disponuje dvěmi oddělenými ložnicemi.

V podkroví jsou dva samostatné pokoje – dvoulůžkový a trojlůžkový, s vlastním sociálním zařízením se sprchou, vybavené LCD televizí a klimatizací.

Mezonetový apartmán

Přímo pod vinicí se nachází stylový mezonetový dům až pro 6 osob. V přízemí je ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, malá kuchyňská linka vybavená varnou konvicí, lednicí, varnou deskou a nádobím a jídelna s LCD televizorem.

Podkroví domku je vybaveno manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi.  Odtud se vám nabídne překrásný výhled na nově vysazené vinice.

Ceník ubytování

Ceník platný od 1. 1. 2021.

Ubytování v historickém domě
se snídaní (200 Kč/osoba) bez snídaně
 Apartmán pro 5 osob – Vinohradská 4 000 Kč 3 000 Kč
 Dvoulůžkový pokoj – Rochuz 2 050 Kč 1 650 Kč
 Trojlůžkový pokoj – Rovnina 2 550 Kč 1 950 Kč
Ubytování v mezonetovém apartmánu
se snídaní (200 Kč/osoba) bez snídaně
 Apartmán pro 6 osob 4 750 Kč 3 550 Kč

Snídani Vám přineseme na apartmán v proutěném košíku, kde určitě najdete i něco k svačině. V případě speciální diety či potravinového omezení
si vyhrazujeme právo cenu za snídani upravit.

Snídaně pro více než 8 osob jsou podávány formou rautu v restauraci U Dvořáků, Vinohradská č.p. 248 (vzdálenost 280 m).

V ceně ubytování je zahrnut úklid. Po předchozí dohodě je možné zapůjčit dětskou postýlku zdarma. Celý areál je nekuřácký.

Informace k ubytování

Příjezd: V den příjezdu je pokoj hostu k dispozici od 15.00 hodin. Dřívější příjezd lze zajistit dle obsazenosti po dohodě s provozovatelem.

Odjezd: V den odjezdu je host povinen pokoj odevzdat do 10.00 hod.

Naše pokoje nejsou přizpůsobeny pro pobyty domácích mazlíčků.