Ubytování

Vinařský dům Mařatice nabízí ubytování v nově zrekonstruovaném nejstarším domě Vinohradské ulice a v přilehlé novostavbě mezonetového domku. Celková kapacita ubytování je 16 osob a minimální délka ubytování jsou dvě noci.

Pro hosty je vyhrazeno 10 parkovacích míst naproti historického domu čp. 260. Oba ubytovací objekty jsou celoročně obyvatelné, nekuřácké, s WIFI připojením zdarma. Hostům jsou k dispozici ručníky a ložní prádlo. Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Hosté mohou využívat venkovní terasu s posezením a grilem. Příjemné osvěžení v horkých letních dnech poskytne venkovní bazén o rozměrech
6 x 3 metru.

Ubytování v historickém domě

Kapacita ubytování v historickém domě je 10 osob. V prvním patře se nachází prostorný apartmán až pro 5 osob s vybavenou jídelnou včetně kuchyňského koutu, se sociálním zařízením se sprchou nacházejícím se ve společných vstupních prostorech domu. V kuchyni je varná konvice, varná deska, lednice, nádobí a LCD televize. Apartmán disponuje dvěmi oddělenými ložnicemi.

V podkroví jsou dva samostatné pokoje – dvoulůžkový a trojlůžkový, s vlastním sociálním zařízením se sprchou, vybavené LCD televizí a klimatizací.

Půdorys pokojů v historickém domě

Mezonetový apartmán

cíPřímo pod vinicí se nachází stylový mezonetový dům až pro 6 osob. V přízemí je ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou, malá kuchyňská linka vybavená varnou konvicí, lednicí, varnou deskou, nádobím a jídelna s LCD televizorem. V letních měsících oceníte klimatizaci.

Podkroví domku je vybaveno manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi.  Odtud se vám nabídne překrásný výhled na nově vysazené vinice.

Půdorys mezonetového apartmánu

Ceník ubytování

 Ceník platný do 31. 5. 2023
Ubytování v historickém domě
 Apartmán pro 5 osob – Vinohradská 3 850 Kč/noc
 Dvoulůžkový pokoj – Rochus 2 150 Kč/noc
 Trojlůžkový pokoj – Rovnina 2 650 Kč/noc
Ubytování v mezonetovém apartmánu
 Apartmán pro 6 osob 4 800 Kč/noc
 Ceník platný od 1. 6. 2023 do 30. 9. 2023
Ubytování v historickém domě
 Půldomek (apartmán pro 5 osob nebo pokoj Rovnina a Rochus pro 5 osob) 6 055 Kč/noc
 Celý dům (kapacita 10 osob) 8 650 Kč/noc
Ubytování v mezonetovém apartmánu
 Apartmán pro 6 osob 4 800 Kč/noc

V případě zájmu vám připravíme před vaším příjezdem snídaně v košíku přímo na apartmán. Pokud ale upřednostňujete snídaně formou rautu, můžeme vám je zajistit:

  •  Restaurace U Dvořáků, Vinohradská 248 – od 8 osob
  •  Hotel Koníček, Družstevní 167 – bez omezení počtu osob.

Snídaně jsou za příplatek 350 Kč/osobu a prosíme o nahlášení 4 dny před vašim příjezdem. V případě speciální diety či potravinového omezení si vyhrazujeme právo cenu za snídani upravit. V centru Uherského Hradiště se nachází i spousta kaváren nabízejících snídaňové menu, rádi vám poradíme.

V ceně ubytování je zahrnut úklid. Po předchozí dohodě je možné zapůjčit dětskou postýlku zdarma. Celý areál je nekuřácký.

Při pobytu na 1 noc příplatek 50 %. Neplatí při uspořádání akcí /degustací ve sklepních prostorech.

Při rezervaci pobytu neděle – čtvrtek sleva 20 %.

Minimální délka ubytování jsou dvě noci.

Informace k ubytování

Příjezd: V den příjezdu je pokoj hostu k dispozici od 15.00 hodin. Dřívější příjezd lze zajistit dle obsazenosti po dohodě s provozovatelem.

Odjezd: V den odjezdu je host povinen pokoj odevzdat do 10.00 hod.

Naše pokoje nejsou přizpůsobeny pro pobyty domácích mazlíčků.